Reklama napoju

poniedziałek, 11.03.2019

reklama, woda, reklama, aktor, aktorka

Poszukujemy:

 

KOBIETA ok. 25 – 30 lat

MODELKA, AKTORKA, EPIZODYSTKA

Ładna, ciepła BLONDYNKA, LUB CIEMNA BLONDYNKA w wieku 25-30 lat, naturalny typ urody, może mieć krótkie lub półdługie włosy. Dziewczyna jest ładna, ale nie w ostentacyjny sposób, nosi się na luzie, nie jest skupiona na swojej atrakcyjności, nonszalancka city girl może nawet trochę w stylu funky.

MĘŻCZYZNA ok. 25 - 35 lat

MODEL LUB AKTOR.

Młody mężczyzna, przystojny, dość szczupły i o harmonijnych rysach twarzy. Ważne jednak aby nie był przystojny w oczywisty reklamiarski sposób (spot skierowany jest do aspirujących millenialsów). Ma to być przystojniak, ale  w typie dowcipnego luzaka. Podsumowując chodzi nam o mężczyznę, który wie, że dobrze wygląda, ale nie czyni z tego fetyszu.

Model powinien mieć dość bogatą mimikę i plastyczną twarz, dobrze wyglądającą nie tylko w uśmiechu ale również w innych minach. Zdjęcie będzie wymagało zaskoczonej, oszołomionej miny, ale również wyrazu zadowolenia na twarzy. Ważne więc, aby model umiał wyrazić tę dość złożoną mieszankę uczuć na twarzy. Możliwe również, że włosy modela będą na zdjęciu w jakiejś części mokre, więc ich kondycja również może być istotna (nie mogą być zbyt cienkie).

Mile widziany zarost jak na zdjęciach, ale nie jest to wymogiem, jeżeli model/aktor spełnia powyższe kryteria, może być również gładko ogolony.

Kolor włosów – preferowany brąz, kolor oczu – preferowane niebieskie. Nie są to wymogi, ale preferencje;)